360 Degree 1.0 (ios)

360 Degree

1.0
360 Degree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

360 Degree, iPhone ve iPad'lerde oynanabilen en zor beceri oyunları arasında.

360 Degree, reaksiyon süremizi ve konsantrasyonumuzu test eden bağımlılık yaratıcı oynanış sunmasıyla dikkat çekiyor ve iOS platformunda iPhone ve iPad kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Animasyonlarla desteklenmiş yenilikçi arayüzüyle son derece çekici duran oyunda 360 derece dönebilen bir dairenin içerisinde topla imtihan ediliyoruz. Amacımız daireyi döndürerek topun ekranın farklı noktalarında beliren objeleri yemesini sağlamak. Bunu yaparken dikkatimizi daire içerisine vermemiz gerekiyor. Dairenin her tarafı farklı boyutlarda çivilerle kaplanmış ve de top fizik kurallarına uygun hareket ediyor. Bu noktada oyunun zorluğu başlıyor. Oyunda puan toplayabilmek için daireyi sürekli çevirerek hem engelleri es geçmemiz hem de objeleri yiyerek toplamamız gerekiyor. Bunu başarabilmek epey zor. Çift haneli rakamlara ulaştığımızda sevindiğimiz oyunlar arasında diyebilirim.

Dikkat, sabır ve refleks gerektiren oyunun bağlayıcı noktası kontrol sisteminin basit, oynanışının zor olması. Daireyi 360 derece döndürmek için ekranın sağ ve sol tarafına dokunmamız yeterli oluyor. Bu sistem çok hassas yapılmış; dokunma sürenize göre daire belirttiğinmiz yönde hareket ediyor. Daireyi döndürmek, topla objeleri yakalamak dolayısıyla puan toplamak için kafi. Tabii ki daha önce de belirttiğim üzere daireyi döndürürken fizik kurallarını unutmamanız gerekiyor.

Boş vakitlerinizde beceri gerektiren oyunlara yönleniyorsunuz, iPhone ve iPad’lerde oynanabilen 360 Degree oyununa kesinlikle bir şans vermelisiniz.

YORUMLAR