365Scores 3.5.3 (ios)
365Scores
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Futbol ve diğer spor türlerinin skorlarını canlı takip edip haberlerini okuyabileceğiniz bir mobil uygulama.

Spor haberlerini takip etmeden yaşayamıyorsanız ve canlı skor takibi için verimli bir uygulama arıyorsanız 365Scores hoşunuza gidecek bir uygulama. iPhone ve iPad cihazları için optimize edilmiş bir kullanıcı deneyimi sunan uygulama her iki cihaz için de uygun ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde iletiyor. Uzun zamandır web üzerinden gizmet veren ve Google Chrome için de sevilen bir eklentisi bulunan bu hizmet mobil cihazınızda tarayıcı ile boğuşmadan ideal kullanım kolaylığını sunuyor.

Spor bahislerini oynayan ve bu işe kendini adayanların fazlasıyla memnun kalacağı bir uygulama olan 365Scores sadece Futbol ile ilgili bilgiler sunmuyor. Tenis, Basketbol, Buz Hokeyi, Beyzbol, Voleybol, rugby, kriket, hentbol ve Amerikan futbolu gibi spor branşları da eser miktarda bilgi ile size ulaştırılıyor. Tabii ki önceliği futbol alıyor ve maç henüz oynanıyorken atılan gollerin kısa videoları dakika sonrasında hemen izlenebiliyor. Bunun haricinde takımlarla ilgili tweetler, fikstürler ve skor tabelaları da kullanışlı bir arayüz ile size ulaştırılıyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz 365Scores size spor müsabakalarını her terden canlı takip etme imkanı sunarken spor haberlerini de her daim takip edebileceğiniz bir mecra olarak da hitap etmeyi başaracaktır.

YORUMLAR