3D RC Car Parking Simulator

3D RC Car Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D RC Car Parking Simulator uzaktan kumandalı arabalarla farklı parkurlar üzerinde bize verilen görevleri tamamlamaya çalıştığımız bir oyun.

3D RC Car Parking Simulator ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uzaktan kumandalı araba simülasyonudur. Oyunda çocukların vazgeçilmez oyuncakları arasında yera lan uzaktan kumandalı arabaların kontrolünü ele alıyoruz ve tamamlamamız gereken bölümleri bitirmeye çalışıyoruz.

Oyunda farklı tipte araçlar mevcut. İstediğinizi seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra farklı görevlerin yer aldığı bir görev listesi ile karşılaşıyoruz. Görevler esnasında bize farklı işle veriliyor.

Görevleri yaparken aracımızı herhangi bir yere çarparsak oyun bitiyor. Açıkçası bu yönü hiç iyi değil. Oyunda yer alan yükleme ekranları çok uzun süre alıyor. Bu sebeple en ufak bir kazadan sonra yeni bölümün açılması için bir süre beklemek gerekiyor. Bu süre dakikalar sürmüyor fakat can sıkacak derecede. Bölüm tasarımları iyi denebilir. Buna ek olarak araç modellemeleri de hiç fena değil. Fakat oyunda bir serbestlik yok. Aracı alıp dilediğiniz gibi süremiyorsunuz. Bence bu büyük bir eksiklik çünkü oyuncular bu tarz serbestlikten hoşlanıyor.

Kısaca 3D RC Car Parking Simulator çok iyi bir oyun değil fakat çok da kötü demek haksızlık olur.

YORUMLAR