44

44
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

44 tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

44 tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Adı gibi kendisi de son derece sade ve basit olan bu oyun, eğlenceli bir atmosfer sunarak oyunseverleri adeta ekrana kilitliyor.

Oyundaki amacımız son derece basit fakat iş pratiğe geçince zorlanıyoruz. Bölümler içerisinde bulunan 44 tane anahtar var ve bölümleri tamamlayabilmek için bu 44 anahtarı bulmamız gerekiyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu hiç de kolay olmuyor. Özellikle anahtarları buldukça ve az sayıda anahtar kalınca bunları bulması tam bir işkence oluyor. Zaten oyunu eğlenceli yapan da bu noktası oluyor.

Benzersiz bölüm tasarımları oyunun daima orijinal kalmasını garantiliyor. Bu sayede 44 bir an olsun bile monotonluğa düşmüyor. Belki grafiklerden ötürü sürekli aynı yeri oynuyormuş hissine kapılabilirsiniz fakat emin olabilirsiniz ki tüm bölümler benzersiz bir yapıda kurulmuş. Game Center desteği de sunan oyunda elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşma şansına sahipsiniz.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğim 44, bulmaca oyunlarından keyif alan kullanıcılara hitap eden bir oyun.