5-Minute Sports Medicine 2.1.40 (ios)

5-Minute Sports Medicine

5-Minute Sports Medicine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

5-Minute Sports Medicine'de spor esnasında oluşabilecek sakatlanmaları konu alan 280 farklı yazıya erişim sağlayabilirsiniz.

5-Minute Sports Medicine hem Android hem de iOS platformlarında mevcut olan bir sağlık uyuglamasıdır. Bildiğiniz gibi spor yapmak her bünye için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Sağlıklı bir şekilde spor yapan bireyler hem daha yağsız bir vücuda hem de daha iyi işleyen bir metabolizmaya sahip oluyor.

Fakat bilinçsizce yapılan sporun sonuçları biraz ağır olabiliyor. Dahası, gerekli önlemler alınmazsa bilinçsiz spor yapanlar bu hareketlerinin bedelini ömür boyu ödeyebiliyor. Bu gibi durumları engellemek için 5-Minute Sports Medicine geliştirildi.

Her biri kendi alanında uzman fizik tedavi görevlileri, hemşireler ve antrenörlerin yardımlarıyla geliştirilen uygulamada 280 tane yazı bulunuyor. Bu yazıların her biri farklı konular üzerine eğiliyor ve kullanıcılara kapsamlı bir rehber oluşturma niteliği taşıyor. Özenle hazırlanmış arayüzü ve kapsamlı arama fonksiyonu sayesinde aradığınız her türlü bilgiye zahmetsizce ulaşmanızı sağlayan 5-Minute Sports Medicine yüksek fiyatını göz ardı edersek mükemmel bir uygulama.

YORUMLAR