5by

5by
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

5by uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan her an en son viral videolara ve eğlenceli içeriklere ulaşabilirsiniz.

5by uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve her an her yerden en eğlenceli, ilgi çekici ve güzel videolara ulaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Her ne kadar mobil işletim sistemlerinde YouTube gibi video servislerinin uygulamaları mevcut olsa da, bu uygulamalarda pek seçmece içerikler olmadığı ve gezinmek biraz zor olduğu için daha rafine uygulamalara ihtiyaç duyulabiliyor.

5by temel olarak ilginizi çekebilecek ve sadece kaliteli olması muhtemel videoları sizlere sunduğu için gezinirken sıkıcı videoları otomatik olarak geçmiş oluyorsunuz. Bu yönüyle hoşunuza gidecek videolar her zaman elinizin altında oluyor ve uğraşmak gerekmiyor.

Elbette farklı kanallar ve kişiselleştirilmiş bir kullanım deneyimi de uygulamanın iyi yanları arasında. Böylece seveceğiniz türde videolar barındıran kanalları takip edebiliyor, daha önce izlediğiniz videolara göre önerilen yeni videoları da görebiliyorsunuz.

Videolara yorumlar yazmak, onları sosyal ağlarınız üzerinden paylaşmak ve favorilerinize eklemek de uygulama vasıtasıyla mümkün hale geliyor. Düzenli olarak güncellenen 5by uygulaması, böylece her zaman en yeni videoları görmenize olanak tanıyor.

Son zamanlarda ortaya çıkmış olan viral videolar da uygulamanın kapsamı arasında. Bu sayede herkesin sosyal ağlardan konuştuğu videoları tek seferde görebilir, zorlanmadan yenilerini takip edebilirsiniz. Eğer kullandığınız video izleme uygulamalarından sıkıldıysanız ve kendinize yeni, eğlenceli ve ilgi çekici bir alternatif arıyorsanız indirmeden geçmemenizi öneriyorum.

Uygulamanın arayüzü de kolayca kullanabileceğiniz anlaşılır bir yapıda hazırlanmış ve uygulamanın kullanımı sırasında herhangi bir ücret talep edilmiyor.