6 Little Letters 1.0 (ios)

6 Little Letters

1.0
6 Little Letters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • Üretici

    Space Wolf

6 Little Letters, İngilizce kelime bilginizi geliştirmek için oynayabileceğiniz ücretsiz, ufak boyutlu bir iOS oyunu.

6 Little Letters, İngilizce kelime bilgisini geliştirmeye isteyen herkese önerebileceğim kelime oyunlarından biri. iPhone ve iPad için de ücretsiz olarak sunulan kelime bulma oyununda mod farketmeksizin tek bir kural geçerli: Sadece 6 harften oluşan kelimeler türetebilirsiniz.

iOS cihazınızda tek başınıza yabancı kelime bilginizi geliştirmek maksadıyla oynayabileceğiniz ücretsiz bir kelime oyunu arıyorsanız 6 Little Letters’a bir şans vermelisiniz. Her ne kadar gerçek zamanlı olarak diğer kelime avcılarıyla yarışma fırsatı sunmasa da harf sınırlamasının olması ve puan – süre odaklı farklı modlar sunmasıyla oynarken keyif veriyor.

Oyunda klasik puan toplama üzerine kurulu oyunun dışında belli süre içerisinde olabildiğince kelime bulmanız gereken süreye karşı, geri sayım heyecanı yaşatan yıldırım modu ve süre – puan gibi sınırlayıcı unsurların bulunduğu serbest stil modu yer alıyor. Hepsinde tek başınıza oynuyorsunuz ve yaptığınız puanlar internete bağlanırsanız diğer oyuncularla karşılaştırılıyor.

YORUMLAR