7 Mages 1.0.3 (ios)

7 Mages

7 Mages
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

7 Mages mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

7 Mages güzel görünen grafikleri klasik rol yapma oyunu mekanikleriyle birleştirmeyi başaran bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan 7 Mages'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunumuzun hikayesi bu fantastik dünyanın kuruluşuna kadar uzanıyor. Tanrılar bu dünyayı yarattıktan sorna Roven Adası adlı adada bir süre yorgunluklarını atmışlardır. Bu durum da adanın toprağı, suyu ve havasında büyü gücünün yoğun bir şekilde dolaşmasına sebep olmuştur. Bu nedenle ada büyü gücü peşinde koşan varlıkların hedefi olmuştur. Adada sakince yaşayan ve sadece ekinlerini yetiştirmekle uğraşan halk ise bu saldırılara karşı ceplerindeki son parayı birleştirerek 7 büyücüyü kiralamışlardır. Biz de bu büyücülerin kontrolünü devralarak bu fantastik maceraya dahil oluyoruz ve sürükleyici bir serüvene atılıyoruz.

7 Mages, FPS oyunlarını andıran bir görünüme sahip. Oyunda kahramanlarımızı birinci şahıs bakış açısını kullanarak yönetiyoruz. Bunun yanında eskiden DOS ortamında oynadığımız RPG oyunlarında kullanılan sıra tabanlı savaş sistemi oyunda yer almakta. Bu sayede oyun taktiksel oynanış dinamikleri de sunuyor.

Göze hoş görünen grafiklere sahip olan 7 Mages farklı ve ilgi çekici mekanları keşfedebilmeniz mümkün.

YORUMLAR