8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu 1.0 (ios)

8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu

1.0
8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

8bit Türkiye Futbol Ligi, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir futbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telelefonlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur. 8bit grafiklere sahip olan oyunda heyecan verici mücadelelere katılabiliyorsunuz.

Favori takımınızı kontrol ederek şampiyon yapabileceğiniz bir oyun olan 8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu, heyecan verici bir atmosferde geçiyor. 8bit düşük çözünürlüklü grafiklerde oluşan oyunda yer alan seslerde gerçek stat atmosferini sizlere yansıtıyor. Gerçek bir sahadaymış gibi hisse kapılacağınız oyunda tek yapmanız gereken rakiplerinizi çalımlamak ve onları geçmek. Türk geliştiriciler tarafından piyasaya sürülen oyunda takımınızı şampiyon yapma yolunda emin adımlarla ilerlemelisiniz. 18 farklı süper lig takımı, göz alıcı grafikler ve gerçek stat atmosferiyle 8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu sizleri bekliyor. 

8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu'nu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR