8fact 1.8 (ios)

8fact

1.8
8fact
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

8Fact, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde günce 5 - 10 dakikanızı ayırarak çok eğlenceli ve ilginç bilgiler öğrenmenizi sağlayacak olan yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Gerçek anlamda bilgili bir kişi olmak için okumaya hiç bir zaman ara vermemenin gerektiğini herkes bilir. Kitap, haber, dergi, yararlı makaleler vb. içerikler her zaman bilgi kapasitemizin artmasına neden olur. Fakat bilginin ve öğrenmenin sınırı yoktur. Eğlenceli bir şekilde ve ilginç bilgiler öğrenebileceğimiz 8Fact uygulaması da bu yüzden geliştirilen yararlı bir iOS uygulamasıdır.

8Fact ile iPhone ve iPad'lerimiz üzerinde her gün farklı, eğlenceli ve garip gerçekleri öğrenebilirsiniz. Üstelik bunun için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Kısa molalar, boş vakitleriniz yada can sıkıntılarınızda uygulamayı açarak kontrol etmeniz ve 3 - 5 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır.

Her gün yeni gerçekler keşfetmenizi sağlayacak olan uygulamanın tasarımı son derece şık ve modern. Ayrıca kullanımı da çok basit. Farklı dil destekleri olmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmaması eksilerinden bir tanesi. Eğer İngilizceniz yada farklı bir dil bilginiz varsa uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uygulama üzerinde yer alan gerçekler hakkında yapılan Facebook yorumları direkt olarak gösterilmektedir. Siz de yorum yapabilir, beğenebilir ve dilerseniz arkadaşlarınız ile paylaşımda bulunabilirsiniz.

Eğer her gün farklı ve ilginç gerçekler öğrenmek istiyorsanız 8Fact uygulamasını kullanmak için 1.99 TL ödemeniz gerekiyor. Uygulamanın Android versiyonu ücretsiz olmasına rağmen iOS uygulaması malesef ücretli. Yinede ben ödeyeceğiniz 2 TL'ye değecek bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR