99 Rockets 1.0 (ios)

99 Rockets

1.0
99 Rockets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

99 Rockets, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz zorlu hedef vurma oyunları arasında.

99 Rockets, iOS platformuna özel çıkan beceri oyunları arasında ve ücretsiz olarak hem iPhone hem de iPad’imize indirip satın alım yapmadan bitirebiliyoruz. Gözü yormayan minimal görseller ve dinlendirici müziklerle süslenmiş oyunda karşımıza çıkan hedefleri vurmaya çalışıyoruz. Ancak ıskalama lüksümüz yok.

Sadece iOS platformunda karşımıza çıkan oyunda dokunduğumuz vakit kendi rotalarında hareket etmeye başlayan okları – füzeleri hedeflerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bunu başarmak için bölüme başlamadan okların rota çizgisini görüp ince hesap yapmamız ve tam hedefin karşılarına geldiklerinde ekrana dokunarak fırlatmamız gerekiyor.

Oynanış ilk görüşte çok basit gibi geliyor ancak oynamaya başladığımızda oyunun gerçek yüzüyle tanışıyoruz. Vurmamız gereken hedefler çoğalmaya, rota haritası karmaşıklaşmaya başlıyor ve kaçırma lüksümüz olmadığından belli bir noktadan sonra sabır unsuru devreye giriyor. Görsellkten ziyade oynanışa önem veren biriyseniz sinirlerinizi yeterince bozacak ancak zor bırakacağınız bu oyunla kesinlikle tanışmalısınız.

YORUMLAR