9CHAT 3.02.05 (ios)
9CHAT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    9GAG, Inc Limited

9CHAT, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz mükemmel bir mesajlaşma uygulamasıdır.

9CHAT, dünyanın en çok takip edilen sitelerinden biri olan ve gündemi alt üst eden içerikleri gördüğümüz 9GAG'in başarılı bir mesajlaşma uygulaması. Uzun zamandır aradığımız eğlenceli ve komik içeriği mesajlaşmaya, sohbete ve kaynaşmaya döken bu güzel uygulama sayesinde, iPhone ve iPad cihazlarınızda sürekli vakit geçirmek isteyeceğiniz bir uygulamaya sahip olacaksınız. Her yaştan insanla rahatlıkla kaynaşabileceğiniz gibi, küresel bir topluluğa dahil olmanın tadını çıkaracaksınız. Dilerseniz uygulamaya biraz daha yakından bakalım.

9CHAT uygulaması ilk olarak karşıma çıktığında heyecanlandığımı itiraf etmeliyim. Akıllı cihazlara sahibiz ama ikili ilişkilerden ziyade eğlenceye ve komik içeriğe dair bir platformla karşılaşmak epey zor oluyor. Nasıl bir uygulama olduğuna bakayım derken kısa süre sonra bağımlısı oldum. Zira 9GAG'de her gün 10-15 dakikamı ayırdığım internet sitelerinden biriydi. Aynı bakış açısına ve zevklere sahip olduğumuz insanlarla bir araya geliyor ve muhabbet edebiliyoruz. Dolayısıyla vazgeçmek biraz zor oluyor.

Özelliklerine ayrıntılı olarak değinmek gerekirse; sık sık güncellenen uygulamada ilginç ve komik başlıklarda gruplara ve sohbetlere rastlayabiliyoruz.Aynı fikirlere ve zevklere sahip olduğumuz insanlarla arkadaşlık kurabiliyoruz.Dünyada ki tüm gelişmelerden ilk bizim haberimiz oluyor. Zira en sıcak haberler anında önümüze geliyor. Gerçek zamanlı sohbetlerle yeni arkadaşlar edinebiliyoruz. Bu insanlarla özel mesajlaşmakta mümkün oluyor.

Hemen üye olup bu harika ortama katılmak isteyenlerin ücretsiz olarak 9CHAT uygulamasını indirebileceklerini de belirteyim. Yabancı dilinizin olması sizin için büyük artı olacaktır. Zira sohbetlerin büyük bölümü İngilizce yapılıyor ve yabancılık çekmemek için bilmeniz faydalı olacaktır. Küresel bir topluluğun tadını çıkarmak size kalmış. Denemenizi kesinlikle öneriyorum.

YORUMLAR