9GAG Chat

9GAG Chat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz 9GAG chat uygulamasıdır.

9GAG Chat, iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve 9GAG tarafından geliştirilen resmi sohbet uygulamasıdır. 9GAG, 2008'den beri yayında olan ve son dönemlerde giderek popülerliği artmış bir video ve resim paylaşım sitesi. Websitesindeki içeriklere daha kolay erişmenizi sağlamak adına, mobil uygulamaları da geliştirilmiş.

Şimdi bir de sohbet uygulaması var. 9GAG chat ile 9GAG üzerindeki kullanıcılarla sohbet edebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Beğendiğiniz bir gönderinin sahibiyle tanışmak istediğinizde ona anında mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulama ile aynı zamanda rastgele insanlarla sohbet edebilir ve ilginç insanlarla tanışarak zevkli vakit geçirebilirsiniz. Uygulama emojileri desteklediğinden onlara birbirinden komik suratlar göndererek bunu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda size mesaj geldiğinde anında bildirimde bulunduğundan, hiç bir mesajı kaçırmazsınız.

Eğer siz de 9GAG kullanıcısıysanız ve diğer insanlarla sohbet etmeyi seviyorsanız, bu uygulamayı indirip göz atmanızı öneririm.