9GAG TV

9GAG TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

9GAG TV, 9GAG'in video kanalının resmi mobil uygulamasıdır

9GAG TV eğer internet mizah kültürünün önemli bir temsilcisi olan 9GAG'i yakından takip ediyorsanız ve komik videolar seyretmeyi seviyorsanız hoşunuza gidecek bir mobil video uygulaması.

9GAG TV servisi her gün çok sayıda yeni ve birbirinden ilginç videoyu kullanıcılara sunuyor. Yüksek beğeni toplayan bu videolar milyonlarca kere paylaşılıyor. Bu videoları normalde bilgisayarlarımız üzerinden izleyebiliyoruz. İşte 9GAG TV uygulaması bu eğlenceyi iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarımıza ve iPad tabletlerinize taşıyor. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilmektesiniz.

9GAG TV, 9GAG videoları arasında geçiş yapmayı pratik bir hale getiriyor. Mobil cihazlar için özel olarka tasarlanmış uygulama sayesinde videoları beğenebiliyor, favorilerimiz altına alabiliyor ve kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabiliyoruz. 9GAG TV ile izlediğiniz videoları uygulama aracılığıyla Facebook, Google+ ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızdan, Gmail gibi e-posta servisleri üzerinden ve WhatsApp gibi anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR