9MM
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GTA benzeri bir yapım olan 9mm oyunu, John Kannon'ın farklı hikayesini kaliteli grafikler ve sesler ile anlatarak iOS platformunda Gameloft tecrübesini konuşturuyor.

GTA benzeri bir yapım olan 9mm oyununda, John Kannon adlı bir karakteri yönetiyoruz. Bu karakter bir uyuşturucu çete liderinin kardeşini öldürmüş ve bu adamın milyonlarca dolarını çalmış bir kişi. İşin garip tarafı ise bizim karakterimiz, sokaklarda dönen karanlık ve illegal işleri temizlemek için işinden ayrılmış bir polis ekibini lideri. Bu şekilde karışan işler neticesinde artık karakterimiz, uyuşturucu liderinin gözünde hem katil hem de hırsız olarak niteleniyor ve artık 2 ekibin arasındaki amansız savaş başlıyor. Oyunda artık tek seçeneğimiz var hem kendimizi hem de ekibimizi korumak için legal ya da illegal bir şekilde çete lideri ile başa çıkmak zorundayız. Bunun yanında da normal polis görevimizi yaparak sanayi bölgesi, emniyet müdürlüğü, gece kulüpleri, zengin bölgeler gibi yerlerde dönen karanlık işleri engellemek durumundayız.

9mm oyunu güzel bir konu içeriyor ve konusuna göre grafikler ve sesler oldukça kaliteli kullanılmış. Farklı efektlerin bulunduğu oyunda, çatışma sahneleri için slow – motion hareketini kullanabiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamın bir kıvılcım ile birden patlayabildiği yapımda 12 farklı bölüm bulunuyor. Oyun içinde kullanabileceğiniz silahlar ise av tüfeği, tabanca, makineli tüfek, el bombası ve diğer bombalar gibi aletler.  9mm oyunu 12 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği veriyor ve bu şekilde 4 fraklı harita üzerinden oyun oynanabiliyor. Bunu dışında çevrim içi olarak da oynayabileceğiniz yapım, oyun içi satın alma sistemini de sunuyor.

YORUMLAR