A Little War 1.3.3 (ios)

A Little War

A Little War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Little War, şehrinizi ejderha ve orclardan korumak için elinizden geleni yaparak düşmanlarınız ile savaşacağınız başarılı ve etkileyici bir strateji oyunudur:

A Little War, iPhone ve iPad sahiplerinin oynayabileceği başarılı strateji oyunlarından bir tanesidir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyundaki amacınız şehrinizi korumak. Oyundaki rolünüz ise şehrin kahramanı.

Muhteşem savaş sahnelerinde oynarken kendinizden geçebiliyorsunuz. En azından ben kendimi kaptırdım. 100 tane düşman ile savaşıp onları yok ettikten sonra bölümün büyük canavarı ile savaşıyorsunuz. Bu şekilde tüm bölümleri geçmeye çalışırken de zaman nası lgeçiyo anlamıyorsunuz.

Ufak savaşçılardan oluşan oyunun grafikleri son derece şık ve kaliteli. Oyun görselllerine önem verenler için mobilde denenebilecek iyi oyunlar arasına rahatlıkla girebileceğiniz söyleyebilirim.

Düşman takımında 100 kişi olmasına rağmen sizinde ordunuz 100 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu nedenle ordunuzu iyi yöneterek savaşı kazanmak için stratejik kararlar vermeniz gerekiyor.

Özellikler:

  • 6 farklı büyü yeteneği ile savaşın gidişatını değiştirme
  • Hızlı ve yoğun oyun yapısı
  • Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşımda bulunma ve anahtar isteyebilme
  • 100 asker ile savaşa girebilme
  • Ücretsiz
  • Etkileyici ve kaliteli grafikler

Eğer iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ne oynasam diye düşünüyorsanız bu miniminnacık askerler ile savaşa gireceğiniz A Little War'u kesinlikle ücretsiz olarak indirip denemelisiniz.

YORUMLAR