AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!!

AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Etkileyici oyun yapısı ve yüksek detaylı görselleriyle kullanıcıların beğenisini toplayan bu oyunda gökdelenlerin tepesinden kendimizi aşağı salıyoruz.

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! ismiyle dikkat çeken heyecanlı bir aksyion oyunudur. Fiyat etiketiyle kullanıcıları biraz uzaklaştırsa da iOS için en iyi 87. oyun seçilmiş olması bakış açınızı belki değiştirir.

Oyunda gökdelenlerin tepesinden atlayan ve düşüşü esnasında çeşitli görevleri yerine getirmeyi amaçlayan bir karakteri canlandırıyoruz. Boston ve Massachusetts gibi şehirlerdeki gökdelenlerden atlayan karakterimize akrobatik hareketler yaptırarak puan toplamaya çalışıyoruz. Metrelerde yükseklikten atladığımız için düşüş esnasında anlık kararlar vermek zorundayız. Aksi halde bize verilen görevleri yerine getiremiyoruz ve puan alamıyoruz.

Düşerken bizi destekleyen kalabalıklara selam vermeli, protesto edenlere ise el kol hareketleri yapmak da görevimizin bir parçası. 47 bölüm ile zengin bir oyun deneyimi sunan AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!'yı oynarken epey keyif alacağınıza eminim.

YORUMLAR