Abs

1.0
Abs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Abs ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir karın kası egzersizi uygulamasıdır. Bu uygulama ile güzel görünen kaslara sahip olabilirsiniz.

Karın kası bir vücudu en güzel gösteren ayrıntılardan birisidir. Özellikle yazın gelmesiyle birlikte birçok kişi karın kası egzersizleri üzerine yoğunlaşmış bulunuyor. Fakat karın kası kısa sürede geliştirilebilecek bir kas grubu değil ve uzun süreler gerekiyor.

Abs ücretsiz olarak indirebileceğiniz karın kası geliştirme egzersizleri arasında yer alıyor. Farklı tipte egzersizler içeren bu uygulamayı kullanmayı alışkanlık haline getirirseniz belli bir süre sonra güzel görünen karın kaslarına sahip olabilirsiniz. Ses desteği sunan uyuglama sayesinde cihazınızı elinize almadan verilen direktifleri uygulayabilir ve çalışmanızı bölmeden egzersizinizi tamamlayabilirsiniz.

Şık görünen bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde güzel görünen bir karna sahip olmak için pahalı spor salonlarına yazılmanıza gerek yok. Resimlerle zenginleştirilen egzersizlerin detaylı açıklamaları da fotoğrafın altında sunuluyor.

Karın kası yapmak istiyorsanız Abs ücretsiz olarak deneyebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor.