Acapella 1.0 (ios)

Acapella

1.0
Acapella
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çeşitli düzenlerle video kolajları oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Enstrüman olarak insan sesi kullanan çok sesli bir müzik türü olan acapella’yı iOS işletim sistemli cihazlarınızdan çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Hazırlayacağınız müziğe göre, kullanmanız gereken enstrümanları kendiniz seslendirerek video kolajlar oluşturabileceğiniz Acapella uygulaması, bugüne kadar yayınlanmış benzer uygulamalar arasında en iyisi diyebilirim. Farklı düzenler (layout) seçerek, videolarınızı kaydetmeye başlayabileceğiniz uygulamada; Record New Video seçeneğine tıkladıktan sonra hemen başlayabilirsiniz. Her video için bir süre belirledikten sonra, ayrı ayrı videolar oluşturabilir ve daha sonra hepsini tek bir ekranda toplayarak ortaya çıkardığınız çalışmanızı seyredebilirsiniz.

Daha önce bu tür çalışmalarla uğraştıysanız, zorluk çekmeden kullanabileceğinizi düşündüğüm uygulamada sadece acapella videoları oluşturmak zorunda değilsiniz elbette. Farklı çalışmalarınız için de kullanabileceğiniz uygulamayı; bir şarkıyı söylerken ve enstrümanlarla eşlik ederken de kullanabilir ve birleştirerek kliplerinizi oluşturabilirsiniz. Çok amaçlı bir video kolajı uygulaması olan Acapella’yı iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR