Acompli

Acompli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Acompli uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca iletişim ve takvim yönetimi organizasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Acompli uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarını kullanarak çok daha kolay bir şekilde tüm e-posta iletişimlerini ve iş organizasyonlarını gerçekleştirebilecekleri ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Hem kolay kullanılır arayüzü, hem de kullanışlı yapısı ile sahip olduğu tüm araçlara en kolay yoldan erişim sağlamak mümkün hale geliyor.

Pek çok e-posta servisiyle uyum içerisinde çalışabilen uygulama, böylece tüm hesaplarınızdan gelen ve gidenleri organize edebilmenizi sağlıyor. Takvim özelliği ise etkinliklerinizin, görevlerinizin ve işlerinizin kolay yoldan takibinde kullanılıyor. Bütünleşik bir organizasyon yazılımı olduğu için kullanırken tüm araçlar arasında geçiş yapmak mümkün ve e-posta eklerinden tutun da dosya paylaşma seçeneklerine kadar varolan tüm özellikler tamamlayıcı bir şekilde düzenlenmişler.

Uygulamanın sahip olduğu kontak bilgileri yönetme yetenekleri sayesinde aynı anda birden fazla kişiye postalar yazmak veya eklerinde dosyalar göndermek de mümkün. Ayrıca e-posta kutunuza gelen bir iletide ekli olan dosyaları indirmeden bir başkasına gönderebilmek ve böylece mobil cihazınızdaki alandan tasarruf etmek de mümkün.

Eğer tüm iletişim organizasyonu ihtiyaçlarınıza yanıt verecek ücretsiz ve kaliteli bir araç arıyorsanız uygulamaya göz atarak hoşunuza gidip gitmeyeceğini bir denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR