ActionShot

ActionShot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ActionShot uygulaması sayesinde iPhone ve iPad'iniz ile fotoğraf çekerken fotoğraflara çok daha fazla hareket katabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarımız için hazırlanmış olan çeşitli video ve fotoğraf çekim uygulamaları sayesinde çok renkli anları yakalamanın mümkün olduğu kesin. Ancak bu uygulamaların pek çoğu maalesef genellikle birbirini tekrar eden uygulamalar oluyorlar ve biraz daha fazlasını isteyen kullanıcıların pek bir seçeneği olmuyor.

Ancak ActionShot uygulaması, bu durumun üstesinden gelmenizi sağlıyor ve fotoğraflarınızı çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve kolay kullanılır bir yapıda olması ise pek çok kullanıcının hoşuna gidecektir.

Zira uygulama sayesinde sadece tek bir fotoğraf sahnesinde birden fazla anı kaydedebilir, hareketinizi bir fotoğraf haline getirebilirsiniz. Örneğin yürüdüğünüz zaman bulunduğunuz farklı anları tek bir karede sıra halinde görebilmeniz sayesinde video çekmeden tek bir resimle en çok şeyi anlatabilirsiniz.

Uygulama, fotoğraf çekimleri esnasında ardı ardına çekimler gerçekleştiriyor ve daha sonra bu çekimlerde sizi arkaplandan ayırarak resime hareket verebiliyor. Bu nedenle arka arkaya çekimler sırasında cihazınızı pek hareket ettirmemeniz daha iyi olacaktır.

Bunun yanında uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak bazı ekstra özellikleri açmak da mümkün. Bu özellikler arasında HD çekim yapabilme ve çekilen fotoğrafları daha sonra da düzenleyebilme gibi temel olmayan ancak işe yarar özellikler yer alıyor.

YORUMLAR