Acunn

1.8
Acunn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Acunn, Acun medyaya ait olan Survivor, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz gibi yarışmaların en özel ve hiç bir yerde bulamayacağınız videolarını izleme fırsatı sunan ücretsiz ve resmi iOS uygulaması.

Acunn, adından da anlayacağınız üzere Acun Medya tarafından geliştirilen resmi iOS uygulaması. Acun Medya'nın web sitesi acunn.com üzerinden sunulan Türkiye ve Dünya gündemine ait tüm haberleri okuma fırsatı sunan uygulamanın asıl sürprizi ise popüler TV yarışması Survivor'ın hiç bir yerde bulamayacağınız videolarını izleme imkanı sunması.

Hem magazin hem spor dünyasıyla ilgili tüm gelişmeleri takip etmenizi sağlayan haberler ile birlikte Acun Medya'nın kendi hazırladığı Survivor, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz gibi yarışmaların da tüm içeriklerine ulaşabiliyorsunuz.

Özellikle Survivor'ı kaçırmadan izleyen kullanıcılar bu uygulama üzerinde Survivor'ın hiç bir yerde yayınlanmayan videolarını izleme şansı buluyor. O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz yarışmalarının ise tüm performansları ile birlikte kamera arkası görüntülerine yine uygulama üzerinden erişerek izleyebiliyorsunuz.

İnternet sitesinde bulunan haberlere ve videolara daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan uygulamanın arayüzü de oldukça kullanışlı. Böylece kullkanırken istediğiniz içeriklere ulaşmak için bir zorluk yaşamıyorsunuz.

Uygulamanın tüm sunmuş olduğu bu haber ve videolar dışında ayrıca komik videolar bölümü de bulunuyor. Bu bölümü takip ederek kahkahalarınıza engel olamayacağınız birbirinden eğlenceli videolar izleyebiliyorsunuz. Sürekli olarak yeni içerik akışı sağlanan uygulamayı gün içerisinde belirli aralıklar ile kontrol ederek gündeme halim olma şansınız kaçırmayın.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR