addappt 1.6 (ios)

addappt

1.6
addappt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Addappt uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda rehberinizdeki kişileri çok daha kolay yönetebilirsiniz.

Addappt uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir iletişim bilgileri yönetimi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Elbette kolay kullanımı pek çok özellikle birleştirmesi ise onu daha da çekici hale getirenler arasında yer alıyor. Uygulama sayesinde cihazınızın varsayılan kontak bilgileri uygulamasından çok daha verimli bir şekilde kişilerinizi yönetebilirsiniz.

Uygulama sayesinde listelerinizde kayıtlı olan kişilerden gruplar yaratabiliyor, daha sonra bu grupları düzenleyebiliyor veya bütün gruba tek seferde mesajlar gönderebiliyorsunuz. Elbette grupların adlarının ve işlevlerinin özelleştirilmesi ve böylece daha iyi bir kategorizasyon elde edilmesi de mümkün hale geliyor.

Eğer cihazınızın varsayılan kontak listesi uygulamasını da aynı anda kullanmak isterseniz uygulamanın otomatik eşleştirme özelliği işinize yarayacaktır. Zira uygulamada yaptığınız kişisel bilgi düzenlemeleri hiç bir gecikme olmaksızın varsayılan uygulamaya da geçiriliyor ve herhangi bir şekilde bilgilerin karışması önleniyor.

Kişilerinizi görsellerle birlikte görmek ve daha hızlı bir şekilde tanımak için de her bir kontağa beş adede kadar farklı fotoğraflar atayabilirsiniz. İsmi birbirine çok benzeyen kontaklarınız varsa daha kolay bir şekilde ayrım yapabilmek için etkili olacağına inanıyorum.

Addappt uygulamasında arama yapmak için tek yapmanız gereken kişi açıkken cihazınızı sallamak. Böylece hemen arama işlemi başlatılacaktır ve herhangi bir butona basmanıza gerek kalmayacaktır.

Yeni ve kullanışlı bir kişi listesi yönetimi uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR