Address Book 1.02 (ios)

Address Book

Address Book
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir rehber uygulamasıdır.

Address Book, Kylook firması tarafından geliştirilmiş, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz başarılı bir rehber ve kişi yönetimi uygulamasıdır. Diğer platformlar için de versiyonları bulunan uygulamayı nerede olursanız olun kullanabiliyor ve kişilerinize erişebiliyorsunuz.

Zaman zaman telefonlarımızda standart olarak gelen rehber uygulaması yeterli gelmeyebiliyor. Özellikle rehberinizde çok fazla kişi kayıtlıysa, kişilerinizi yönetmekte zorluk çekiyorsanız, bu durumda daha farklı çözümlere yönelmek durumunda kalıyor olabilirsiniz.

Kylook'un Address Book uygulaması aradığınız çözüm olabilir diye düşünüyorum. Zira bütün kişilerinizi diğer cihazlarınızla ve platformlarla senkronize bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama kapsamlı özellikleri ile çok işinize yarayabilir.

Address Book'un sunduğu en önemli özellik, kişilerinizi kaybetmemenizi sağlaması diyebilirim. Web servisi ve diğer platformlardaki versiyonları sayesinde kişileriniz sürekli otomatik olarak senkronize oluyor.

Diyelim ki telefonunuza yeni bir kişi eklediniz, uygulama onu direk web servisi ile güncelliyor. Bununla birlikte kişileriniz kendi bilgilerini güncellediği anda uygulama adres defterinizi de otomatik olarak güncelliyor. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği kendi kişisel bilgileriniz paylaşmak istediğinizde sizin için bir QR kod oluşturup paylaşmanıza imkan tanıması diyebilirim.

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi isterseniz profesyonel kullanım için hazırlanmış özel planlara da göz atabilirsiniz. Eğer siz de kişilerinizi yönetmek için bir uygulama arıyorsanız, Kylook'un Address Book uygulamasını denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR