Adjustaball

Adjustaball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adjustaball, beceri oyunlarından hoşlananların gözardı etmemesi gereken seçeneklerden birisi.

Adjustaball, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu olarak dikkatleri üzerine topluyor. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyunda kontrolümüze bir top veriliyor ve bu topu etrafa çarpmadan ilerletmeye çalışıyoruz.

Topun sadece büyüklüğünü ve hızını ayarlama şansına sahibiz. Zaten söz konusu top dümdüz ilerliyor. İlerlediğimiz parkur üzerinde birçok dar koridor, dikenli duvar ve farklı geometrik geçitler yer alıyor. Ekrana basarak topun büyüklüğünü ve hızını ayarlıyor, söz konusu bu yerlerden sağ salim geçmeye çalışıyoruz.

Oyunda toplamda 100 bölüm bulunuyor. Tahmin edilebileceği gibi bu bölümler kolaydan zora doğru ilerliyor. İlk baştaki bölümler görece olarak daha kolay olsa da ilerledikçe işin rengi değişiyor ve daha zorlu parkurlarda ilerlemek durumunda kalıyoruz.

Adjustaball'un en iyi özelliklerinden birisi de her yaşa hitap eden bir oyun olması. Öğrenmesi son derece kolay olan Adjustaball büyük küçük demeden herkesi eğlendirebilecek bir oyun fakat ustalaşması epey zaman alıyor. Özellikle beceri oyunlarına ilgi duyanlar Adjustaball'u mutlaka denemeli.