Adobe Slate 1.0.1 (ios)

Adobe Slate

Adobe Slate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Slate, iOS cihazlarımız üzerinde kendi sunumlarımızı ve bültenlerimizi hazırlamak için kullanabileceğimiz bir görsel düzenleme uygulaması.

Adobe Slate, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir bülten ve sunum hazırlama uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama yadımıyla mobil cihazlarımız üzerinde kendi bültenlerimizi hazırlayabiliyor ve sosyal çevremizle paylaşabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanı hiçbir altyapıya sahip olmayan kullanıcılar için dahi son derece akıcı ve sorunsuz bir deneyim sunabiliyor olması. Profesyonel tasarımcı veya grafiker olmasanız dahi Adobe Slate yardımıyla fotoğraflarınızı kullanarak göz alıcı hikayeler ve kapaklar oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak görsellerimize renkler, animasyonlar, yazılar ekleyerek göze hoş gelen sunumlar hazırlayabiliyoruz. Özellikle öğrencilere, öğretmenlere ve profesyonel olarak sık sık sunum yapan kişilere hitap ettiğini söyleyebilirim

Adobe Slate'in en iyi yanı da üzerinde oluşturulan görselleri sorunsuz bir şekilde farklı platformlar üzerinde görüntüleyebilmemize imkan sunması.

Uygulamayı kullanımımız esnasında dikkatimizi çeken birkaç özellik oldu. Bunlara kısaca değinelim;

  • Eğlenceli, basit ve herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecek bir arayüze sahip.
  • Konuşarak veya el ile metin girişleri yapabiliyoruz.
  • Görselleri kendi cihazımızda bulunan fotoğraflardan veya Lightroom kütüphanemizden seçebiliyoruz.
  • Hazır şablonlar sayesinde teknik bilgiye sahip olmadan dahi uygulamayı kullanabiliyoruz.
  • Birbirindne farklı fontlardan dilediğimizi seçip görsellerimize aktarabiliyoruz.

Adobe Slate'in son derece basit bir kullanım tarzı sunmasına rağmen elegant bir görünüme sahip olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Açıkçası basitlik ve şıklığı aynı potada eriten bu uygulama kesinlike profesyonel bir izlenim bırakıyor.

Siz de sahip olduğunuz fotoğraflardan ve görsellerden kendinize özgü bültenler hazırlamak ve çevrenizdekilerle paylaşmak istiyorsanız Adobe Slate'i mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR