Adventure Beaks 1.1 (ios)

Adventure Beaks

1.1
Adventure Beaks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventure Beaks eğlenceli bir platfomoyudur

Adventure Beaks iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir platform oyunudur.

İlk olarak Mario gibi örneklerle yaygınlaşan platform oyunları yediden yetmişe her oyun sever tarafından keyifle oynanabilen basit ve rahatlatıcı oyunlardır. Bu türde bir oyun olan Adventure Beaks'de bir grup sevimli penguen oyunun kahramanı olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanlarımız özel yeteneklere sahip seçilmiş tarihi eser avcılarıdır. Tarihi eserler için koşmak, zıplamak, kaymak ve hatta suyun altına dalarak yüzmek zorunda olan penguen grubumuz yeteneklerini doğru zamanlamayla kullanmalı ve düşmanlarını atlatarak hedeflerine ulaşmalıdır.

Adventure Beaks'de maceralarımız bizi farklı mekanlara sürüklüyor. Kimi zaman gizemli tapınakları ziyaret ederken kimi zaman egzotik topraklara adım atıyor ve karanlık labirentlerde çıkış yolu bulmaya çalışıyoruz. Oyunun kahramanları oldukça sevimli ve kahramanları farklı kıyafet seçenekleriyle kişiselleştirebiliyoruz. Görsel olarak tatmin edici bir kalite sunan oyun kolay dokunmatik kontrolleri sayesinde rahat bir şekilde oynanabilmekte.

YORUMLAR