AdVenture Capitalist 1.0.1 (ios)

AdVenture Capitalist

AdVenture Capitalist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AdVenture Capitalist! iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir ekonomi tabanlı simülasyon oyunu.

AdVenture Capitalist! iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz orijinal bir simülasyon oyunu. Açıkçası bugüne dek bu denli bir yapıya sahip simülasyon oyununa pek denk gelmemiştik. Oyunda genç bir girişimcinin kontrolünü ele alıyoruz ve başarı basamaklarını çıkarken ona yardım ediyoruz.

Küçük yaştan beri kendi işini kurma hayali kuran karakterimiz kapitalizmin cezbedici dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Para parayı çeker mantığıyla kazandıkça kazanıyoruz. Elde ettiğimiz gelirleri kullanarak yeni yatırım kaynakları oluşturmaya ve servetimizi artırmaya çalışıyoruz. Oyunu oynarken bazen Monoply oynuyormuş hissine kapılabilirsiniz.

Belli bir seviyeye ulaştığımızda artık tek başımıza yeterli olamadığımızı anlıyor ve işe alımlara başlıyoruz. İşe alacağımız yönetciler sayesinde şirketimizi daha verimli bir şekilde yönetmeye başlıyoruz. Elbette yer aldığımız sektörleri de genişletmemiz gerekiyor. Farklı iş kollarına geçerek gelirimizi de artırabilme şansına sahibiz.

Oyunda kullanılan grafik kalitesi son derece tatmin edici. Bir aksiyon oyunu olmadığı için can alıcı görseller ve animasyonlar beklemeyin. Zaten oyunun böyle bir iddiası da yok. Fakat sunduğu özellikler ve oyun yapısı dahilinde kullanılabilecek en iyi konsepte sahip grafikleri kullanmışlar.

Eğer ekonomi tabanlı simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız AdVenture Capitalist! tam size göre.