Adventure Dogs

Adventure Dogs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventure Dogs, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Adventure Dogs, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu engellerin yer aldığı oyunda köpekleri kontrol ederek altınları topluyoruz.

Platform oyunu olan Adventure dogs, zorlu engellerin ve mekaniklerin yer aldığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 3 farklı köpek karakterin yer aldığı oyunda dilediğimiz karakteri seçerek oyuna başlıyor ve zorlu engelleri aşarak altınları topluyoruz. 5 farklı dünyada geçen oyunda zorlu işler bizleri bekliyor. Birbirinden farklı zorlukta 50 bölümün yer aldığı oyunda keyifli zamanlar da geçirebiliyoruz. Birbirinden farklı becerilerin ve özel güçlerin yer aldığı oyunda yapabileceklerinizi de ortaya koymanız gerekiyor. Eşsiz bir hikaye ve zorlu görevler sizleri bekliyor. Ayrıca Adventure Dogs oyununda yer alan grafikler, animasyonlar ve sesler de eğlenmenize yardımcı oluyor.

Adventure Dogs oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR