AdventureCraft Survive & Craft

AdventureCraft Survive & Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AdventureCraft Survive & Craft mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sandbox oyunudur

AdventureCraft Survive & Craft eğer mobil cihazlarınız üzerinde kaliteli ve ücretsiz bir Minecraft alternatifi oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir sandbox oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olan AdventureCraft Survive & Craft'ta oyuncular rastgele bir şekilde yaratılan bir dünyayı keşfetme imkanına sahipler. AdventureCraft Survive & Craft yaratıcılığınızı konuşturma imkanı verirken eğlenceli bir şekilde vaktinizi değerlendirmenizi mümkün kılıyor.

AdventureCraft Survive & Craft'ta oyunculara 2 farklı oyun modu sunuluyor. Survival modunda temel amacımız kaynak toplamak ve sığınaklar inşa ederek tehlikelerden korunmak. Bunun yanında silahlar yaparak bize saldıran canavarlar ve düşmanlarla savaşmamız, açlığımızı gidermemiz de gerekiyor. Hayatta kalabilmek için yeni kaynaklar keşfetmemiz önemli bir nokta. Oyunun bir diğer modu olan Creative modunda ise en görkemli yapıları inşa etmek için kolları sıvıyoruz.

AdventureCraft Survive & Craft'ta dilediğiniz yapıyı yapabildiğiniz gibi bu yapıları yok ederek parçalayabilmektesiniz. Oyun her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR