Adventures of Poco Eco 1.2.7 (ios)

Adventures of Poco Eco

Adventures of Poco Eco
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures of Poco Eco, yeni şeyler keşfedeceğiniz bir dünyaya girerek Poco Eco'ya yardım etmeniz gereken eğlenceli ve heyecan dolu bir iOS macera oyunu.

Adventures of Poco Eco, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi ücretli macera oyunlarından bir tanesi. Hem macera hem de aksiyon oyun kategorilerini bir araya getiren oyundaki amacınız Poco Eco'ya yardım etmek.

Her yaştan oyuncuya hitap eden ve hem görsel kalitesi hem de müzik kalitesi ile aklınızı başınızdan alabilecek olan oyunda, özellikle elektro müzik severler çok keyif alabilir.

Seslerini kaybeden Poco Eco ve arkadaşlarına yardım edeceğiniz oyunda yeni bir dünya keşfediyor ve bu dünyadaki minik bulmacaları çözüp 3 boyutlu animasyonlar ile hazırlanan bölümleri geçiyorsunuz.

Oyundaki dünya elektronik müzik üzerine kurulu ve siz bulmacaları çözdükçe sesleri de duymaya başlıyorsunuz ve şarkıları dinleyebiliyorsunuz.

Ücretli olmasına rağmen kalitesi ile parasını hakeden bir oyun olduğunu düşündüğüm Adventures of Poco Eco'yu satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde mutlaka oynamanızı tavsiye ederim. Eğer daha önce bu tür farklı bir macera oyunu deneyimi yaşamadıysanız, Adventures of Poco Eco ile şansınızı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR