AE Xtreme Moto 1.3.5 (ios)

AE Xtreme Moto

AE Xtreme Moto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Xtreme Moto farklı ortamlarda tehlikeli akrobatik hareketler sergileyebileceğimiz eğlenceli bir motosiklet oyunudur.

AE Xtreme Moto hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir motosiklet oyunudur. Motosikletle tehlikeli hareketler gerçekleştirebildiğimiz bu oyunda çok sayıda bölüm bulunmakta. Bu bölümlerin her biri farklı tasarımlara sahip, bu sayede daha zengin bir oyun deneyimi sunuluyor.

Oyunda fabrika, harabeler, şehir ve sokaklar gibi farklı ortamlar bulunmakta. Bu ortamların çeşitliliğe sahip olması oyundan alınan keyfi artırıyor. Oyunda, motosikletimizi dilediğimiz gibi upgrade edebilme şansına sahibiz. Hız, ağırlık ve diğer özellikleri ayarlayarak farklı ortamlara uyum sağlayabiliyor ve bu sayede yarışları daha kısa sürede tamamlayabiliyoruz.

AE Xtreme Moto’da geri bildirimi yüksek ve hassas bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın sağına ve soluna dokunarak motorumuzun dengesini ayarlayabiliyoruz. Gaz ve fren pedalını kullanarak motorumuzu hareket ettirebiliyoruz.

Eğer motosiklet oyunları ilginizi çekiyorsa AE Xtreme Moto’yu denemek isteyebilirsiniz. Üstelik oyunu indirebilmek için hiçbir şekilde ücret ödemenize gerek yok.

YORUMLAR