AFAD Deprem

AFAD Deprem
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    214

  • Üretici

    Mobillion

AFAD Deprem ile depremler hakkında güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz

AFAD Deprem kullanıcılara yaşanan son depremler hakkında hızlı ve güvenilir bilgilere ulaşım imkanı tanıyan bir deprem takip uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir deprem bilgileri öğrenme uygulaması olan AFAD Deprem sayesinde Türkiye'de veya yakın çevresinde gerçekleşen depremler ile ilgili bilgileri detaylı olarak görüntüleyebilmektesiniz. Uygulama tarafından kullanıcılara sunulan bilgilerin AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı gözetiminde olan deprem gözlem istastonları tarafından elde ediliyor olması ise uygulamanın güvenilirliğini garanti altına alıyor.

AFAD Deprem içerisinde deprem bilgilerini sorgulamak için kullanışlı bir arama sistemine yer veriyor. Bu arama sistemini kullanarak belirleyeceğiniz bölgelerde veya tüm Türkiye'de yaşanan depremleri listeleyebilirsiniz. Bunun yanında haritadaki belli noktaları seçerek de arama yapabilirsiniz. AFAD Deprem'in güzel bir yönü size geçmişte yaşanan depremler hakkında da detaylı bilgiler veerebilmesi.

AFAD Deprem uygulaması AFAD tarafından yayınanan duyuruları da kullanıcılara ulaştırmakta.

YORUMLAR