Afterlight
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,959

  • Üretici

    Simon Filip

Afterlight, fotoğraflarınıza farklı bir görünüm kazandırmak için özel olarak hazırlanan ve bunun için gerekli tüm araçları içerisinde barındıran iOS fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Afterlight, içerisinde fotoğraflarınız üzerinde değişiklik ve düzenlemeler yapabilmeniz için gerekli onlarca araç barındıran geniş kapsamlı bir fotoğraf editörü uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızın üzerine hızlı ve kolayca farklı efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca düzenleme ve değişiklik işlemleriniz bittikten sonra fotoğraflarınızı en popüler sosyal medya platformları olan Facebook, Instagram, Twitter ve Flickr üzerinden paylaşabilir, dilerseniz e-posta aracılığı ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu tüm özellikler tek bir pencereden ulaşılabilir durumda. Bu nedenle uygulamayı zorlanmadan kullanarak fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Afterlight içerisinde 15 farklı fotoğraf düzenleme aracı bulunmaktadır. Bu araçları kullanarak fotoğraflarınızı güzelleştirebiliyorsunuz. Kullanabileceğiniz araçlar dışında, uygulama içerisinde 56 farklı filtre bulunmaktadır. Ayrıca resimleriniz üzerinde kullanabileceğiniz 66 farklı doku bulunmaktadır. Tüm bu araçları kullanarak fotoğraflarınıza daha güzel ve daha farklı bir görünüm katabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınız üzerinde kesme işlemleri de yapablirsiniz. Kimi zaman çektiğimiz bazı fotoğrafların kenarları veya bazı bölümleri istediğimiz gibi olmaz. Afterlight ile hemen bu istenmeyen bölümleri kırpabilirsiniz. Fotoğraflarınıza çerçeveler eklemeyi seviyorsanız Afterlight içerisinde bulunan 75 farklı çerçeveden birini seçerek hemen fotoğraflarınızın üzerinde uygulayabilirsiniz.

Bir fotoğraf editörü uygulamasından beklenebilecek tüm özelliklere sahip olan Afterlight uygulamasını, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kullanabilmek için 0.99 $ ücret ödeyerek hemen satın alabilirsiniz.

YORUMLAR