Age of Booty: Tactics

Age of Booty: Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Booty: Tactics bize ilginç bir korsan macerası sunuyor

Age of Booty: Tactics oyun severleri top ateşlerinin ortasına atan ve oyunculara romun su gibi aktığı bir korsan macerası sunan bir mobil kart oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirp oynayabileceğiniz Age of Booty: Tactics'de kendi korsan kaptanınızı belirleyerek oyuna başlıyorsunuz. Kaptanımızı belirledikten sonra sıra korsan gemilerimizden oluşan filomuzu oluşturmaya geliyor. Bu kombinasyona bir de kullanabileceğimiz korsan lanetleri ekleniyor ve böylece kendi destemizi oluşturmuş oluyoruz.

Age of Booty: Tactics'de destemizi oluşturduktan sonra internet üzerinden diğer oyuncularla karşılaşıyoruz ve destemizdeki kartları stratejik bir şekilde kullanarak rakibimizi yenmeye çalışıyoruz. Oyunda karşılaşmalar sıra tabanlı olarak yapılıyor ve her turda rakibimizin oynadığı kartlara göre seçim yapmaktayız. Oluşturacağımız kaptan, korsan gemisi ve lanet kombinasyonları için bize çok sayıda farklı seçenek sunulması oyuna tekrar etmeyen bir yapı kazandırıyor.

Age of Booty: Tactics'de oyuncular internet üzerinde rütbe kazanılan maçlara çıkabildikleri gibi oyunu aynı cihaz üzerinden arkadaşlarına karşı da oynayabilmekte.

YORUMLAR