Age of Explorers

Age of Explorers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Explorers'ta açık denizlerde seyahat ediyor ve karşılaştığımız sorunları çözmeye çalışıyoruz.

Age of Explorers, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir denizcilik oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun tarihsel olaylara ağırlık veren yapısıyla öne çıkıyor. Bu sayede hem eğitici hem de eğlenceli olmayı başarıyor.

Öncelikle oyuna girdiğimizde kendimize kaptan seçmemiz gerekiyor. Daha sonra mürettebatımızı da gemimize yerleştirerek açık denizlerde yol almaya başlıyoruz. Filmlerden ve anlatılanlardan bildiğiniz gibi denizde uzun süreler boyunca seyahat etmek epey zordur ve yolculuk esnasında birçok tehlike baş gösterir. Bu oyunda da böyle oluyor ve yolculuk esnasında birçok problemi çözmek zorunda kalıyoruz.

Gemimizde çıkan yangınları söndürmek, fareleri ortadan kaldırmak, dalgalarla mücadele etmek, hastalıklara çare bulmak yapmamız gerekenler arasında. Tüm bunlar olurken tarihi mekanlara yolculuklar düzenliyoruz ve dünyayı geziyoruz.

Age of Explorers'ın hedef kitlesi epey geniş. Büyük küçük tüm oyunseverler Age of Explorers'ı büyük beğeniyle oynayabilir.

YORUMLAR