Age of Magic 1.7.2 (ios)

Age of Magic

Age of Magic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünyanın kaderini belirleyen sihirbazların destansı mücadelesine katılın.

Boşlukta sürüklenen dünyanın kalıntıları üzerine karanlık çöküyor. Her geçen gece, gökyüzünün ışıklarından birisi daha Lejyon'un durdurulamaz şeytanları tarafından yok edilerek söndürülüyor. Kehanete göre Gerçek Büyücülerden biri Kara Kule'yi bulacak ve evrenin hakimiyetini ele geçirecek. Her şeyi değiştirecek olan seçilmiş kişi olabilir misiniz? 

Age of Magic'i ışığın ve karanlığın güçleriyle yolculuk ederek karış karış arayın. Efsanevi kahramanlarla buluşun, hayal edilemez düşmanlarla destansı savaşlarda mücadele edin. Gerçek Büyücü Roland'ın ve onun Kara Kule görevinin öyküsünü öğrenin. Karanlığa adım atın ve amacına ulaşana kadar durmayacak olan Taş Katili Sharazar ile tanışın.

50'den fazla destansı kahraman toplayın, seviyelerini arttırın, onları güçlü silah ve zırhlarla donatın. Eşsiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla, özel yetenekleri olan sinsi karakterlerle birlikte savaş temalı etkinliklerle ve gücünüzü sınayacak pek çok zorlukla savaşırken dikkatli olmalısınız. Doğru becerilerinizi kullanıp ön plana çıkmalısınız!

YORUMLAR