Agent A 1.1.0 (ios)

Agent A

Agent A
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agent A, 2015'in en iyi oyunları arasına girmeyi başaran bulmaca macera oyunu.

Agent A, 2015’in en iyi oyunları arasına girmeyi başarmış yüksek kalitede görseller ve sürükleyici oynanış sunan bir bulmaca oyunu.

Hikayeyi anlatan ve karakterleri tanıdığımız kısa bir animasyonun ardından başladığımız ajan oyununda görevimiz düşman casus ve tehlikeli yırtıcı olarak bilinen Ruby La Rouge’u bulup yakalamak. Sürekli takipte kalarak gizli yerini bulmamız, planlarını öğrenmemiz gerekiyor.

Merkezde kısa süreli konuşmanın ardından işe başlıyoruz. Bulmamız istenen son derece tehlikeli bayana ulaşmak için etrafımızı karış karış aramamız gerekiyor. Bulunduğumuz odada gözlerimizi dört açıp hiç akla gelmeyecek noktaları dahi inceliyoruz. İlerlemek için gizli objeleri bulmamız tek başına yeterli olmuyor. Bazen şifrelenmiş eşyalar da karşımıza çıkabiliyor. Bunları ipuçlarını birleştirerek çözüyoruz.

Gizli objeleri bularak ilerlediğimiz klasik kaçış oyunlarından sürükleyici hikayesiyle uzaklaşan Agent A, olay çözme yetisine sahip herkesin kesinlikle oynaması gereken bir iOS oyunu. Hem iPhone hem de iPad’de oynanabiliyor.