AirAttack 2 1.0 (ios)

AirAttack 2

1.0
AirAttack 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AirAttack 2 başarılı bir mobil uçak savaşı oyunudur

AirAttack 2 eğer sizi hem görsel olarak hem de oynanış olarak tatmin edecek bir mobil oyun arıyorsanız hoşunuza gidecek bir uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan AirAttack 2 bize 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız klasik shoot em up oyunlarını hatırlatan bir yapıya sahip. Oyunumuzun hikayesi 2. Dünya Savaşı'nda geçmekte. Oyunda Nazi Almanyası'na karşı savaşan müttefik güçlerinin hava kuvvetlerinde görev yapan bir savaş pilotunun yerine geçiyoruz ve Avrupa üzerinde uçarken düşmanlarımıza mermi ve füze yağdırıyoruz.

AirAttack 2'nin en güçlü yönü grafikleri. Oyun klasik shoot em up oyunları gibi kuşbakışı kamera açısıyla oynansa da oyun grafiklerinin tam anlamıyla yeni nesil olduğu söylenebilir. Işık yansımaları, patlama ve ateş efektleri, yüksek detaylı çevre ve uçak modellemeleri ve 3 boyutlu arka plan öğeleri benzersiz bir görsel deneyim sunuyor.

AirAttack 2'de 22 farklı seviyede düşman avcı uçaklarının, tankların ve diğer düşman kuvvetlerinin yanısıra dev bölüm sonu canavarları niteliğindeki savaş makinalarıyla savaşıyoruz. Savaşlarda çevremizdeki binaların yıkıldığına ve parçalandığına şahit olabiliyoruz. Oyunculara döneme özgü 5 farklı uçak seçeneği, makinalı tüfek, güdümlü füze, alev silahı, lazer ve yardımcı kuvvetler gibi farklı silah seçenekleri ve uçağı geliştirme imkanı da sunuluyor.

AirAttack 2 kesinlikle oynamanız gereken ve ödeyeceğiniz düşük ücreti tam anlamıyla hakedecek bir mobil oyun.

ARTILAR

Benzersiz kalitede grafikler

Farklı silah seçenekleri ve uçak geliştirme imkanı

Yıkılabilen ve parçalanabilen 3 boyutlu dünya

EKSİLER

YORUMLAR