Airborne Driver

Airborne Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    191

  • Üretici

    RUSTAM GANEEV

Airborne Driver araba yarışı oyunlarından keyif alanların denemesi gereken yapımlardan biri.

Araba yarışlarından keyif alıyorsanız Airborne Driver'a göz atmanız gerektiğini düşünüyorum. Detaylı grafiklerle zenginleştirilmiş olan bu oyunda aracımızı akan otoyol trafiğinde kullanmamız gerekiyor. Elbette bu esnada çevremizde başka araçlar da olduğu için bunu çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirmeliyiz. Ne kadar hızlı gidersek o kadar yüksek puan alıyoruz.

Oyunda araçların yol tutuşları ve tasarımları tamamen orihinallerine sadık kalınarak ayarlanmış. Bu sayede oyunun hem gerçekçilik seviyesi artıyor hem de oyundan alınan keyif bir üst seviyeye taşınıyor.

Bu tarz oyunlarda dikkat ettiğimiz noktalardan bir tanesi de oyunseverlere verilen özgürlük seviyesi. Bana kalırsa Airborne Driver bu konuda yetereince iyi çünkü boya ve diğer görsel bileşenleri keyfimize göre ayarlama şansına sahibiz.

İki farklı kontrol mekanizmasına sahip olan Airborne Driver'da bu disipline dair herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Eğer yarış oyunlarından keyif alıyorsanız ve bu konuda oynayabileceğiniz iyi bir oyun istiyorsanız Airborne Driver'a göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR