AirDates 1.1.3 (ios)

AirDates

AirDates
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AirDates, iOS işletim sisteminde kullanılabilen ve aynı uçakta seyahat ettiğiniz kişilerle tanışmanızı sağlayan bir arkadaşlık uygulamasıdır.

AirDates, iPhone üzerinde kullanılabilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. 

Bugüne kadar mobil cihazlar üzerinde kullanılabilen onlarca farklı arkadaşlık uygulaması piyasaya çıktı. Bunlar arasında Tinder birkaç adım öne geçerken, Hot or Not ya da Badoo gibi çok kullanılan uygulamalar da piyasaya sürüldü. Çevrenizdeki kişilerle eşleşmenizi ve muhabbet başlatmanızı sağlayan bu tür uygulamalardan bir tanesi olan AirDates ise farklı bir seçenek ile kullanıcıların gözüne girmeye çalışıyor. 

AirDates, aynı uçakta seyahat ettiğiniz kişilerle sizi buluşturuyor. Bunun için uçağa binmeden önce uçuş numaranızı uygulamaya girmeniz gerekiyor. Kalkış işlemi tamamlandıktan sonra mobil cihazınızın bluetooth ve Wi-Fi özelliklerini açarak, uygulamayı aktif hale getiriyorsunuz. Ardından AirDates kullanan ve sizinle aynı uçuşta bulunan kişileri görebiliyor ve onlarla sohbet edebiliyorsunuz. 

Airdates’in CEO’su Michael Richard, arkadaşlık uygulamalarının en az kullanıldığı yerlerin uçaklar olduğunun altını çizerken, AirDates ile bu sorunun ortadan kalkacağını ve artık internet gereksinimi duymaksızın, sohbete devam edebileceğinizi de söyledi. 

YORUMLAR