Airline Tycoon 1.5.19 (ios)

Airline Tycoon

Airline Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airline Tycoon, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir havayolunuzu işletebileceğiniz harika bir simülasyon oyunudur.

Airline Tycoon, kendi havayolunu işletmek isteyenlerin tercih edebileceği bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız veya iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, dünyanın her yerinden havaalanlarını alacabilir, uçak filoları inşa edebilir, pilotları ve kabin görevlilerini eğitip gerekirse işten atabilirsiniz. Bir simülasyon oyununda aradığınız tüm özellikleri içerisinde barındıran Airline Tycoon'a dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Bir havayolu simülasyonunda aradığınız tüm özellikleri içerisinde barındıran Airline Tycoon, basit grafiklere sahip olmasına rağmen bağımlısı olacağınız dinamiklere sahip. Oyunu ilk yüklediğinizde sizin oyunu anlamanıza yardımcı olan bir tutorial bulunuyor ve her level atladığınızda uygulayabileceğiniz yeni özellikleri tanıtıyor. Dolayısıyla Airline Tycoon'u çözmek için çok vakit harcamıyorsunuz. Şimdiye tek gördüğüm tek kötü yanı Türkçe dil desteğinin olmaması. Yolcuları mutlu bir şekilde bir yerden taşıyın, pilotları kontrol edin, hangarda yeni uçaklar yapın ve kar elde ettikçe yeni destinasyonlara doğru yelken açın. 

Son derece başarılı bir simülasyon oyunu olan Airline Tycoon'u ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR