Airplane! 1.2 (ios)

Airplane!

1.2
Airplane!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airplane!'de devasa yolcu uçaklarını kullanıyor ve tehlikeli şartlarda yolculuk ediyoruz.

Airplane!, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, ücretsiz bir uçak simülasyonu. Devasa yolcu uçaklarını kullandığımız bu oyunu özel kılan detaylar arasında tamamen ücretsiz olmasına rağmen sunduğu yüksek görüntü kalitesi ve modellemelerdeki ayrıntılar var.

Oyunda uçağı kaldırma safhasından indirme safhasına kadar her aşamasında aktif olarak görev alıyoruz. Uçağı kaldırma, indirme ve uçurma esnasında göstergelerimize dikakt etmeli ve her hareketi analiz etmeliyiz. Aksi halde uçağın kontorlünü kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabiliyoruz.

Airplane!'de gece ve gündüz dönüşümleri başarıyla oyuna yansıtılmış. Buna ek olarak hava olayları da oyunda karşımıza çıkan detaylar arasında. Uçakla giderken bir anda yıldırımlar çakabiliyor ve yağmur başlayabiliyor.

Simülasyon oyunu olduğu için kontroller bir nebze alışkanlık gerektiriyor. Kısa süre sonra kolayca kullanabilecek kıvama geliyoruz. Vakit geçirmek için ideal bir oyun olan Airplane!, bu tarz uçak simülasyonlarından keyif alanların denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR