Akbank Direkt 2.0.1 (ios)

Akbank Direkt

Akbank Direkt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,881

  • Üretici

    AKBANK

iPhone ve iPad için kullanabileceğiniz resmi Akbank mobil bankacılık uygulaması ile finansal işlemler çok kolay.

iPhone ve iPad sahiplerinin Akbank hesaplarını cihazlarından yönetebilmeleri için kullanmaları gereken resmi iOS uygulaması Akbank Direkt olarak yayınlanıyor ve uygulamanın sahip olduğu özellikler her ne kadar tüm bankacılık işlemlerini karşılamasa da, rahat kullanımı ve temel ihtiyaçları barındırması sayesinde kullanılabilir uygulamalar arasına giriyor.

Uygulamada yer alan işlemler para transferleri yapabilme, kredi kartı ödeme ve diğer işlemler ve gün içindeki işlemleri görüntüleme olarak belirlenmiş. Bunun yanında döviz hesaplama gibi bazı işe yarar ek özellikler de var ve bunlar Akbank müşterisi olmayanlar tarafından da kullanılabiliyor. Her ne kadar çok ayrıntılı işlem ve detaylara izin vermese de uygulamaya giriş yapmanın kolay olması ve diğer bankalar gibi onlarca adım barındırmaması sayesinde işinizi çok daha hızlı halledebiliyorsunuz.

Tasarım olarak sade ve işleve yönelik hazırlanmış olan uygulamayı yönetirken herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Eğer sürekli bilgisayar başında olamıyorsanız ve acil para transferi ile kredi kartı ödemeleri gibi ihtiyaçlarınız varsa sık sık kullanacağınız uygulamalar arasına girecektir.

YORUMLAR