Alarmed 4.0.3 (ios)

Alarmed

Alarmed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Alarmed sayesinde alarm ve hatırlatıcılarınızı kolayca kurabilirsiniz.

Alarmed uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve alarmlarınızı, hatırlatıcılarınızı kurabileceğiniz, aynı zamanda çeşitli görevler ve işler için zamanlayıcılar ayarlayabileceğiniz, böylece iş veya özel hayatınızı daha kolay ve ücretsiz bir şekilde düzene sokabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Uygulamanın çoklu ve tekrar eden işlemleri desteklemesi sayesinde herşeyi tek bir alarm uygulaması kullanarak çözebilir ve bitiş tarihlerine göre uyarılmayı sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü kolayca sağlanan işlevleri ekleyebilmenizi, kaldırabilmenizi ya da düzenleyebilmenizi sağlayabilecek kadar basit ve sanıyorum ki ilk bir kaç dakikadan sonra hiç şaşırmadan kullanabileceksiniz. Her ne kadar tasarımı biraz eski kalmış olsa da tüm işlevleri düzgün bir şekilde çalışıyor ancak iOS 7 görünümünü isteyenler uygulamayı beğenmeyebilirler.

Alarmed'ın temel özellikleri şu şekilde listeleniyor;

  • Alarmlar ve hatırlatıcılar yaratma
  • Gelişmiş konfigürasyon yetenekleri
  • Tekrar eden görevler ve alarmlar
  • Hatırlatmalar için e-posta gönderme
  • Zamanlayıcı yaratma ve durdurma
  • İleri ve geri sayım sayaçları

Uygulamanın içerisinde bulunan tüm özelliklerin ayarlamaları ve seçenekleri bulunuyor. En başta biraz karmaşık gelebilir ancak kısa bir kullanımdan sonra hayatınızın yönetimini daha kolay hale getirecek olan bu araçları faydalı bulabilirsiniz.

Ücretsiz ve gelişmiş bir alarm uygulaması olan Alarmed'a göz atmayı unutmayın. Uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde bazı daha gelişmiş özelliklere de erişim sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR