AlarmMon 2.5.6 (ios)

AlarmMon

AlarmMon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AlarmMon, kullanıcılarını eğlenceli ve komik karakterlerle uyandırmayı amaçlayan, özgün bir alarm uygulaması.

AlarmMon, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, eğlence odaklı bir alarm uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama kullanıcılarını uyandırmak için ilginç ve bir o kadar da esprili yollara başvuruyor.

Uygulamaya ilk girdiğimiz anda komik ve eğlenceli bir karaktere sahip olduğunu anlıyoruz. Gerek arayüz tasarımı gerekse modellemeleri ile daha önce hiç denemediğimiz bir alarm deneyimi yaşatacağının sinyallerini veriyor. Nitekim kullanmaya başlayınca düşüncelerimizde haksız olmadığımızı anlıyoruz.

AlarmMon'un en önemli özelliği kullanıcılara mini oyunlar sunması ve bu sayede güne neşeli bir şekilde başlamalarını sağlaması. Sabah kahvesini içmeden önce oynayacağımız bir iki dakikalık oyunlar uykumuzu açmaya epey yardımcı oluyorlar. Buna ek olarak AlarmMon günlük hava durumu raporlarını da ekranımıza taşıyor.

Her ne kadar bizim hoşumuza gitmiş olsa da AlarmMon'un eğlence odaklı yapısı bazı kullanıcılar için cazip gelmeyebilir. En nihayetinde herkes sabah ekranında komik hareketler yapan karakterler görmekve tuhaf sesler duymak istemeyebilir. Fakat siz kendinizi bu kullanıcı kitlesinden görmüyor ve güne gülen bir yüzle başlamak istiyorsanız AlarmMon'dan hoşlanacağınızı düşünüyorum.