Alarmy 2.10 (ios)

Alarmy

Alarmy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alarmy hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz etkili bir uyandırma uygulamasıdır.

Alarmy sabahları uyanmakta zorluk çekenlerin denemesi gereken türden bir uygulama olarak öne çıkıyor. Çalışanlar ve okula gidenler için özel olarak tasarlanmış bu uygulamanın tek bir vaadi var; uyandırmak! Uygulama tam anlamıyla uyandırma konusunda uzman.

Uygulamayı kullanabilmek için evinizin herhangi bir noktasını belirliyorsunuz, örneğin mutfak. Bu aşamadan sonra çalan alarmı susturabilmek için mutfağa gidip fotoğraf çekmeniz gerekiyor. Elbette bunu çoğaltmak mümkün.

Salondaki bir vazo veya oturma odasındaki televizyon alarmı susturmak için kullanılabilecek bölgeler arasında yer alabilir. Bu sayede uygulama kullanıcıları tam anlamıyla yataktan kaldırabilmek için elinden geleni yapıyor. Elbette alarmı susturrmak için kendi yatak odanızda bulunan bir nesneyi seçerseniz Alarmy’den gereken verimi alamayabilirsiniz. Size önerim, evinizin en uzağı neredeyse orada bulunan bir eşyayı seçmeniz. Bu sayede yataktan zorla da olsa kalkacak ve tam anlamıyla uyanacaksınız.

Uygulama marketlerde yer alan diğer alarm uygulamalarından daha iyi çalışan Alarmy kullanıcıların sabahları uyanmak için ihtiyaç duydukları motivasyonu başarıyla sağlıyor. Fakat sabahları uyanınca aksi ve sinirli olan insanlardansanız Alarmy cihazınızı kırmanıza sebep olabilir.