Alayer 2.1 (ios)

Alayer

2.1
Alayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu düzenleme uygulaması ile fotoğraflarınıza farklı efektler katabilir ve onları daha ilgi çekici kılabilirsiniz.

Alayer iOS işletim sistemi cihazlarınızda ücretsiz olarak kullnabileceğiniz kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Fotoğraf düzenleme uygulamaları son zamanlarda epey popüler hale geldi ve herhangi bir fotoğraf sosyal medyada paylaşımadan önce mutlaka bir fotoğraf düzenleme uygulamasının elinden geçiyor. Alayer da bu düzenleme uygulamalarından bir tanesi ve kullanıcılara çok sayıda düzenleme aracı sunuyor. Bu araçları kullanarak fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve sıradan fotoğrafları bile adeta bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Uygulama içerisinde çok sayıda desen, filtre, parlama efektler, ışık huzmeleri ve renk ayarlama seçenekleri bulunmakta. Bunları dilediğiniz gibi kullanmakta özgürsünüz. Hatta kendi desenlerinizi bile oluşturabilirsiniz.

Diğer tüm fotoğraf düzenleme uygulamalarında olduğu gibi Alayer'da da sosyal medya entegrasyonu bulunmakta. Bu özelliği kullanarak düzenlediğiniz fotoğrafları farklı kanallarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR