Alfred 1.1 (ios)

Alfred

1.1
Alfred
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS işletim sistemli cihazlarınızı birer IP kameraya çevirerek, uzaktan kontrol edebilir ve bu sayede güvenlik sağlayabilirsiniz.

Alfred uygulaması sayesinde güvenlik kameraları, bebek monitörleri ya da evcil hayvan monitörlerine para dökmeden ios işletim sistemli cihazlarınızı IP kameraya dönüştürebilirsiniz.

Maliyeti ihtiyaca göre binlerce lirayı bulabilen güvenlik kameraları ya da bebek monitörleri, konu güvenliğe gelince mecburi hale gelebiliyor. Bu kadar para vermeyi gözünüze kestiremiyorsanız, Alfred isimli uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. iPhone ya da iPad cihazlarınızı birer IP kameraya dönüştüren Alfred, telefonunuzun kamerasına uzaktan erişerek ev ya da iş yerinizdeki durumu, bebeğinizi ya da evcil hayvanınızı kontrol edebiliyorsunuz. Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra telefonunuzu uygun bir noktaya yerleştirip, daha sonra başka bir cihazdan da aynı Google hesabıyla giriş yaparak cihazınızın kamerasına erişim sağlayabiliyorsunuz.

Alfred uygulamasının kullanım alanı elbette bunlarla sınırlı kalmıyor. Çalınma ya da kaybolma gibi durumlarla karşılaştığınızda yine uzaktan erişim sağlayarak, telefonunuzun nerede ya da kimde olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Çoklu izleyici desteği, ön ve arka kameralara erişim, çoklu ağ desteği, çift yönlü iletişim ve kaliteli görüntü gibi özellikler sunan Alfred uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR