Alien Star Menace

Alien Star Menace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    The Animal Farm Creations

Taktiksel savaş oyunlarının günümüzde ulaştığı noktayı klasik grafiklerle aktaran eğlenceli bir oyun.

Sıra tabanlı taktiksel savaşlardan ve rol yapma oyunlarından keyif alıyorsanız Alien Star Menace size ilginç bir harmanla eğlenceli bir oyun keyfi sunuyor. iOS cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun X-Com ve Final Fantasy Tactics oyunlarından çıkarımlarla müthiş bir oynanabilirlik sunuyor. Bununla birlikte piksel grafiklerinin zerafeti ve bilim-kurgu dünyasına yapılan komik atıflar de aslında kafa kurcalamanız gereken bir oyuna beklenmedik bir eğlence faktörü de katıyor.

Oyunun arkasında olan The Animal Farm Creations isimli bağımsız geliştiriciler, alışık olduğunuz bilim-kurgu klişeleri hiciv unsuru olarak kullanım Alien Star Menace isimli oyuna farklı bir derinlik katabiliyorlar. Sırf bu zengin dünya sayesinde sayısız farklı birliğe sahip olabildiğiniz bu taktiksel savaş oyununda bölüm tasarımları da söz edilmeye değer bir güzellik katıyor. Uzun soluklu taktiksel oyunlar bulamamaktan dert yanıyorsanız bu oyun acınızı dindirecektir.

Oynamış olduğunuz görevlerde her daim 5 karakter sınırlamasıyla karşılaşıyorsunuz. Bu sebepten ötürü göreve yönelik bir kadro seçimine gidip rakiplere ve parkura göre mükemmel taktiği belirlemeniz gerekiyor. Ne var ki oyun sizi ilk dakikalarda beyninizi yakmaya çalışmıyor ve oyun dinamikleriyle öğrenmenizi sağlıyor. Başta yalın bir sıra tabanlı RPG gibi başladığınız oyunda zamanla artan meydan okumalar sayesinde adım adım uzmanlığa giden yolu takip edebiliyorsunuz.

Oynadığınız bölümlerde gösterdiğiniz performansa göre karşınıza yeni karakterler çıkacağı için savaştığınız her alanda daha ince düşünmek isteyeceksiniz. X-Com ve Final Fantasy Tactics oyunlarıyla bir bağınız varsa ücretsiz olarak sunulan Alien Star Menace fazlasıyla ilginizi çekecektir.

YORUMLAR